Visi jaunumi

Kā varēs tikt pie olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēļu biļetēm? Atbild “Basketstudija 2+1” un basket.lv!

01.03.2024

Dalīties:

Trešdien, 6. martā, sāksies biļešu tirdzniecība uz olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēlēm, kas no 2. līdz 7. jūlijam notiks “Arēnā Rīga”. Biļetes varēs iegādāties basket.lv un bezrindas.lv. Uz karstākajiem jautājumiem “Basketstudija 2+1” raidierakstā un basket.lv atbild turnīra organizācijas komitejas mārketinga menedžeris Kalvis Kovaļevs.

TURNĪRA IZSPĒLES SISTĒMA. Piedalās 6 komandas, kuras sadalītas divās apakšgrupās: A (Latvija, Filipīnas, Gruzija) un B (Brazīlija, Kamerūna, Melnkalne). 2., 3. un 4. jūlijā notiks pa divām spēlēm. Katras apakšgrupas divas labākās komandas kvalificēsies pusfinālam, kas notiks 6. jūlijā (A1-B2, B1-A2). Svētdien, 7. jūlijā, plkst.19 finālspēlē tiks noskaidroti vienīgās olimpiskās ceļazīmes ieguvēji.

LATVIJA SPĒLĒS PLKST.19. Latvijas valstsvienība 2. jūlijā plkst.19 spēlēs ar Gruzijas izlasi, bet 3. jūlijā plkst.19 – ar Filipīnu komandu. Ja Latvija kvalificēsies pusfinālam, mačs ar mūsu komandas līdzdalību sāksies sestdien, 6. jūlijā, plkst.19. Finālspēle svētdien, 7. jūlijā, sāksies plkst.19.

BIĻETES UZ VISĀM SPĒLĒM. No pirmās dienas tirdzniecībā būs pieejamas biļetes uz visām deviņām spēlēm – 6 cīņām apakšgrupu turnīros, abiem pusfināliem un finālspēli. Uz katru spēli biļete jāiegādājas atsevišķi – komplektu nav. Vienā pirkumā varēs iegādāties 10 biļetes.

MAZĀK, NEKĀ IKDIENĀ. Rīkojot olimpisko kvalifikācijas turnīru jāievēro FIBA standarti: jānodrošina iespēja noteiktās zonās izvietot lielu skaitu TV kameru, jābūt aprīkotām preses un TV komentētāju darba vietām, noteikts skaits vietu jārezervē visu dalībvalstu komandu spēlētājiem un līdzjutējiem, kā arī FIBA pārstāvjiem un atbalstītājiem. Tāpēc “Arēna Rīga” tribīnes “saruks” – tirdzniecībā būs pieejams mazāks skaits biļešu nekā uz spēlēm, ko LBS organizē ikdienā (orientējoši – 7300). Pagaidām nebūs pieejamas biļetes kategorijā “ierobežota redzamība” (piemēram, aiz TV kamerām). Iespējams, īsi pirms turnīra būs “pēdējā brīža” piedāvājums – ja FIBA atteiks iepriekšējo rezervāciju.

CENU DIAPAZONS. Uz apakšgrupu turnīru spēlēm biļetes maksās no 15 līdz 69 EUR, uz pusfināla spēlēm no 19 līdz 79 EUR, uz finālspēli no 19 līdz 99 EUR.

BĒRNI BEZ MAKSAS. Bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot) biļete nav nepieciešama.

#6.SPĒLĒTĀJS PRIVILĒĢIJAS. Basketbola draugiem, kuri reģistrējušies Latvijas valstsvienības atbalstītāju platformā www.6speletajs.lv, būs priekšrocības biļešu iegādes procesā.