Visi jaunumi

SIA “Knauf” turpinās atbalstīt Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību

24.03.2023

Dalīties:

Latvijas Basketbola savienības un SIA “Knauf” sadarbības līgums pagarināts vēl uz trīs gadiem, un SIA “Knauf” turpinās atbalstīt Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību vismaz līdz 2025. gada Eiropas čempionāta beigām.

Trijos sadarbības gados sadarbības partneri apliecinājuši kopīgas vērtības, tiecoties pēc visaugstākajiem mērķiem un vairojot labas emocijas. Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība sasniegusi absolūti labāko bilanci FIBA 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā un izcīnījusi tiesības pirmo reizi piedalīties finālturnīrā, kas risināsies Filipīnās, Japānā un Indonēzijā (15. augusts – 10. septembris). Šajā turnīrā basketbolisti cīnīsies arī par tiesībām 2024. gadā piedalīties olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā, bet 2025. gadā Latvijas komandu gaida nākamais nopietnais pārbaudījums – Eiropas čempionāta finālturnīrs Rīgā.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:

“Īstus draugus vislabāk iepazīst grūtībās. Pēc mūsu sadarbības sākšanas pirmais turnīrs vīriešu valstsvienībai nebija veiksmīgs, tāpēc īpaši svarīgs bija atbalsts, lai atrotītu rokas un ķertos pie darba. Paldies SIA “Knauf”, kas turpināja ticēt mūsu komandai un kopīgajam darbam. Prieks, ka esam attaisnojuši šo uzticību un turpināsim kopā strādāt, lai sasniegtu nākamos mērķus un priecētu Latvijas sabiedrību.”

SIA “Knauf” ģenerāldirektors Baltijas valstīs Arnis Ivanovs:

“Trīs gadu laikā kopš atbalstām Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību esam pieredzējuši daudzus spilgtus brīžus, kad mūsu basketbolisti ir svinējuši uzvaras un vēl nebijušus panākumus. Ar prieku apņemamies atbalstīt Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību arī nākamos trīs gadus, lai izlasei būtu iespējams kvalitatīvi sagatavoties un veiksmīgi startēt nozīmīgās sacensībās. Vēlam vīriem cīņassparu, veiksmi un drosmīgus mērķus – līdzīgi kā daudziem ir sapnis par savu māju, kas nepiepildās vienā dienā, tā arī sportā ir jāiegulda neatlaidīgs darbs gadiem, lai sasniegtu uzvaras Eiropas un pasaules mērogā.”

Par SIA “Knauf”

SIA “Knauf” ir starptautiski atzīts, inovatīvs būvmateriālu un būvniecības sistēmu ražotājs un viens no tirgus līderiem sausās būves materiālu ražošanā. “Knauf” galvenie darbības virzieni ir ģipša plākšņu, ģipša šķiedras, cementa un akustisko plākšņu, sauso ģipša un kaļķa-cementa maisījumu un fasādes siltināšanas materiālu ražošana, kuru pamatā ir rūpes ilgtspējīgu būvniecību. Latvijā “Knauf” tika dibināts 1994. gadā un šobrīd nodarbina 218 darbiniekus. Ieguldot vairāk nekā 80 miljonus eiro, “Knauf” ir izveidojis septiņas ražotnes, nodrošinot “Knauf” produkcijas ražošanu visam Baltijas tirgum.