Visi jaunumi

PK’2023 kvalifikācija: 26. februārī plkst.18 Arēnā Ukraina – Nīderlande

02.02.2023

Dalīties:

Svētdien, 26. februārī, plkst.18 “Arēnā Rīga” FIBA 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra L grupas spēlē Ainara Bagatska vadītā Ukrainas izlase tiksies ar Nīderlandes komandu (biļetes šeit).

2023. gada Pasaules kausa kvalifikācijas L grupā pēc 8 spēļu kārtām ceļazīmi uz finālturnīru jau nodrošinājušas Spānijas (7-1) un Itālijas (6-2) izlases. Par trešo vietu cīņu turpina Gruzija (4-4), Islande (4-4) un Ukraina (3-5), bet Nīderlandes komandai (0-8) izredzes jau zudušas.

23. februārī Ukrainas komandai būs ļoti svarīga spēle izbraukumā Itālijā. Vēl spēlēs Nīderlande – Gruzija un Islande – Spānija. Savukārt pēdējā kārtā vēl spēlēs Gruzija – Islande. Ukrainas komandai ir pārsvars savstarpējās spēlēs ar abiem tiešajiem sāncenšiem.

“Kamēr ir teorētiskas izredzes, turpinām cīņa par Pasaules kausu,” Ainars Bagatskis uzsvēris intervijā Ukrainas Basketbola federācijas mājaslapai. “Vēlos, lai mūsu galvās vienmēr būtu doma, ka jāizmanto katra iespēja. Katrai spēlei mums vajadzētu būt kā pēdējai, jākoncentrējas tikai uz uzvaru.”

Ukrainas izlase kopš kara sākuma Rīgā aizvadījusi četras Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēles, galotnē zaudējot Spānijas (76:77) un Itālijas (89:97) komandām, kā arī pārspējot Gruzijas un Islandes (79:72) komandas.

Pirmā apļa spēlē izbraukumā ukraiņi uzvarēja Nīderlandes komandu ar 96:77.

Pirmdien, 27. februārī, plkst.19:30 “Arēnā Rīga” kvalifikācijas turnīra pēdējo spēli aizvadīs Latvijas valstsvienība, kas sacentīsies ar Grieķijas izlasi. Biļetes – šeit.