Visi jaunumi

PK’2023 kvalifikācija: 14. novembrī plkst.16 Arēnā Ukraina – Islande

18.10.2022

Dalīties:

Pirmdien, 14. novembrī, plkst.16 “Arēnā Rīga” FIBA 2023. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra L grupas spēlē Ainara Bagatska vadītā Ukrainas izlase tiksies ar Islandes komandu (biļetes šeit). Plkst.19:30 spēlēs Latvija – Lielbritānija (biļetes izpārdotas, TV6 tiešraide).

Ainara Bagatska līgums ar Ukrainas Basketbola federāciju beidzās pēc Eiropas čempionāta, kurā Ukrainas komanda grupas turnīrā izcīnīja 2. vietu (uzvaras pār Lielbritānijas, Igaunijas un Itālijas izlasēm), bet astotdaļfinālā zaudēja Polijai. Tomēr puses vienojušās turpināt sadarbību līdz Pasaules kausa izcīņas sacensību cikla beigām.

2023. gada Pasaules kausa kvalifikācijas L grupā pēc 6 spēļu kārtām Spānijas un Itālijas izlasēm ir pa 5 uzvarām, Islandei 4, Gruzijai 3, Ukrainai 1, Nīderlandei 0.

11. novembrī ukraiņi spēlēs izbraukumā Nīderlandē, bet 14. novembrī Rīgā uzņems Islandes izlasi.

“Kamēr ir teorētiskas izredzes, jāturpina cīņa par Pasaules kausu,” Ainars Bagatskis uzsvēris intervijā Ukrainas Basketbola federācijas mājaslapai. “N​ākamajā spēļu ciklā mums būs nedaudz cita komanda un citi spēlētāji. Es vēlētos, lai mūsu galvās vienmēr būtu doma, ka jāizmanto katra iespēja. Katrai spēlei mums vajadzētu būt kā pēdējai, jākoncentrējas tikai uz uzvaru.”

Ukrainas izlase vasarā Rīgā aizvadīja divas aizraujošas spēles, galotnē zaudējot Spānijas (76:77) un Itālijas (89:97) komandām. Pirmā apļa spēlē izbraukumā Islandē ukraiņi pagarinājumā zaudēja ar 88:91.