Visi jaunumi

Olimpiskā kvalifikācija Rīgā: pievienojies brīvprātīgo komandai!

26.03.2024

Dalīties:

No 2. līdz 7. jūlijam “Arēnā Rīga” notiks Parīzes olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīrs basketbolā. Sacensību rīkotāji aicina interesentus pieteikties brīvprātīgo darbā.

Brīvprātīgo komandas dalībnieki vairāku dienu garumā strādās ar sešām augsta līmeņa basketbola valstsvienībām no visas pasaules. Interesentus sagaida lieliskas emocijas, īpaša pasākuma organizēšanas pieredze, kā arī iespēja klātienē piedzīvot vienu no nozīmīgākajiem basketbola turnīriem Latvijas vēsturē.

Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā piedalās sešas komandas, kas sadalītas divās apakšgrupās: A (Latvija, Filipīnas, Gruzija) un B (Brazīlija, Kamerūna, Melnkalne). Sacensības norisināsies no 2. līdz 7. jūlijam, taču vairāku brīvprātīgo darbinieku palīdzīgas rokas var būt nepieciešamas arī jau dažas dienas pirms turnīra sākuma.

Brīvprātīgie izpildīs dažādus ar spēļu un turnīra organizēšanu saistītus uzdevumus. To paveikšanai jaunieši tiks nodrošināti ar nepieciešamajām apmācībām.

Brīvprātīgo pulkam laipni aicināti pieteikties visi interesenti no 12 gadu vecuma. Pieteikumus jāiesniedz līdz šī gada 26. maijam, aizpildot šo anketu:

https://forms.office.com/e/UDvt0CFbXD

Sīkāka informācija uzzināma, rakstot vēstuli brīvprātīgo darbinieku vadītājai Līgai Avenai: [email protected].