Visi jaunumi

Līdzjutēju ievērībai: kā izbaudīt basketbola svētkus bez lieka stresa

01.07.2024

Dalīties:

Otrdien, 2. jūlijā, plkst.19 Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība ar cīņu pret Gruzijas izlasi uzsāks savu ceļu pretī iespējai startēt Parīzes Olimpiskajās spēlēs. Tāpat, kā neviena cita mūsu valstsvienības spēle, šajā turnīrā ļoti svarīgs būs jūsu – Latvijas valstsvienības 6. spēlētāja – atbalsts.

Lai nepatīkami starpgadījumi neizjauktu lielo basketbola svētku noskaņu, ikvienu “Arēna Rīga” apmeklētāju aicinām ievērot dažas nianses, kas olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēles atšķirs no citām basketbola spēlēm.

Mainīta kārtība ieiešanai “Arēnā Rīga”. Līdzjutēji ar biļetēm 101.-104. sektorā var izmantot A ieeju (no Skanstes ielas puses), ar visām pārējām biļetēm – B ieeju (galveno; no Jāņa Dikmaņa ielas puses). Savukārt C ieeju (no Grostonas ielas) varēs izmanot tikai akreditētās personas.

Biļešu kontrole un drošības pārbaude pie Arēnas durvīm strādās raiti, tomēr ieejas gaiteņu skaits ir ierobežots, tāpēc ieteicams nākt laikus, lai bez lieka stresa varētu izbaudīt gaisotni un pirmsspēles rituālus.

Arēnas priekšā esošā maksas autostāvvieta būs pieejama, bet tajā varēs iebraukt tikai no Jāņa Dikmaņa ielas puses.

Aicinām iepazīties ar attēlā redzamo informāciju par priekšmetiem, kuru ienešana “Arēnā Rīga” aizliegta saskaņā ar Arēnas un FIBA noteikumiem. Tas attiecas arī, piemēram, uz cietiem karogu kātiem, kas garāki par 1 metru.

Atgādinām, ka atsevišķa biļete uz spēli nav nepieciešama bērniem līdz 6 gadu vecumam (ieskaitot).

Mūsu zeme – Latvija!