Visi jaunumi

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības atbalstītājiem pievienojas Aizdevums.lv

20.02.2024

Dalīties:

Latvijas Basketbola savienības un SIA “Aizdevums.lv” paplašina sadarbību – SIA “Aizdevums.lv” atbalstīs Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību ceļā uz 2025. gada Eiropas čempionāta finālturnīru. Līgums noslēgts uz gadu, ar iespēju to pagarināt.

2023. gada rudenī Aizdevums.lv kļuva par Reģionālās basketbola līgas atbalstītāju.

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:

“Latvijas basketbols ir aizraujošs un interesants gan amatieru, gan, protams, mūsu zvaigžņu izpildījumā, un to novērtē mūsu partneri. “Aizdevums.lv” atbalsts palīdz kvalitatīvi organizēt Reģionālās basketbola līgas čempionātu un pievērst sportiskam dzīves veidam gan jauniešus, gan cilvēkus, kuriem basketbols ir lielisks veids, kā uzturēt sevi sportiskā formā. Prieks, ka mūsu sadarbība turpmāk palīdzēs arī vīriešu valstsvienībai kvalitatīvi sagatavoties nākamajiem izaicinājumiem un sagādāt daudz patīkamu emociju visiem līdzjutējiem.”

Aizdevums.lv valdes priekšsēdētājs Artūrs Ilziņš:

“Mums ir patiess prieks, ka varam atbalstīt Latvijas vīriešu basketbola valstsvienību ceļā uz 2025. gada Eiropas čempionāta finālturnīru. Aizdevums.lv ar basketbolu ir daudz līdzību – uzticama un pieredzējusi komanda, mērķtiecīga virzīšanās uz iecerēto un gandarījums par rezultātiem. Basketbols ir viens no iecienītākajiem sporta veidiem Latvijā – tā ir daļa no latviešu kultūras. Aizdevums.lv vēlas šo vērtīgo kultūras daļu atbalstīt tās stiprināšanā un attīstībā. Esam pieredzējuši, ka ar līdzjutēju atbalstu un smagu darbu rezultāti ir garantēti. Mūsu puiši ir paši labākie – mēs nešaubamies par rezultātiem, ko viņi sasniegs! Lai mums kopā daudz skaistu brīžu šajā basketbola sezonā!”

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība 2024. gadā aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēles un olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Rīgā cīnīsies par ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm, bet 2025. gadā Rīgā piedalīsies Eiropas čempionāta finālturnīrā.