Visi jaunumi

Konkurss līdzjutēju kustības #6spēlētājs logo izveidei

28.09.2023

Dalīties:

“6. spēlētājs” nav tikai basketbola fans un atbalstītājs – “6. spēlētājs” bijis būtisks līdzdalībnieks Latvijas basketbola valstsvienības veiksmes stāstā. Tas aizsākās 2015. gada Eiropas čempionātā Rīgā, turpinājās Eurobasket2017 Stambulā, izturēja laika un neveiksmju pārbaudi, sarkanbaltsarkanos toņos iekrāsoja “Arēna Rīga” tribīnes, iedibināja tradīciju pirms spēlēm kopā iedvesmojoši nodziedāt valsts himnu, ar savu emocionālo atbalstu būtiski palīdzēja mūsu valstsvienībai kļūt par “Sapņu komandu 2023” un pakāpties līdz 5. vietai Pasaules kausa izcīņā.

Tas bija skaisti, neaizmirstami un iedvesmojoši, bet sasniegts tikai starpfinišs.

Valstsvienību tuvākajos gados gaida olimpiskais ceļojums Parīze’2024 un 2025. gada Eiropas čempionāts Rīgā. Tas būs izaicinājums basketbolistiem un treneriem, tas būs izaicinājums un jaunas iespējas “6. spēlētājam”. Gan visaktīvākajiem, kuri katrā spēlē nenogurstoši atbalsta komandu, gan līdzjutējiem pie TV ekrāniem dažādās Latvijas pilsētās.

Mūs, “6. spēlētājus”, vieno emocijas un īpašais mirdzums acīs, bet, lai uzsvērtu piederību mūsu komūnai, 6. spēlētāja” kustībai nepieciešams vienojošs elements – logotips.

To grūti izstrādāt cilvēkam no malas, tāpēc aicinām ar sajūtām, idejām un/vai konkrētām skicēm dalīties visus, kam sirdī ir Latvija un basketbols.

Līdz 13. oktobrim izstrādā un atsūti kustības “6. spēlētājs” logo variantu!

Konkursam iesniegtos darbus vērtēs Latvijas Basketbola savienības piesaistītie dizaina un mākslas eksperti, iespēja izteikt viedokli būs visiem interesentiem.

Konkursa uzvarētājam – 1000 EUR naudas balva, kā arī iespēja divatā apmeklēt Latvijas vīriešu valstsvienības spēles VIP viesa statusā līdz EuroBasket2025 noslēgumam.

Otrās vietas ieguvējam – prēmija 600 EUR;

Trešās vietas ieguvējam – prēmija 400 EUR.

Mūsu zeme- Latvija!

Pielikumā: Logo_konkurss_Nolikums