Visi jaunumi

Esplanādē var skatīties olimpiskās kvalifikācijas tiešraides – 6. spēlētāja fanu zonā!

01.07.2024

Dalīties:

Šī būs lieliska iespēja visiem, kuri netika uz Arēnu Rīga, lai baudītu spēles klātienē. Šie būs īsteni basketbola svētki ar lieliem ekrāniem un bagātīgu programmu!

Latvijas basketbola valstsvienībai olimpiskās atlases turnīrā paredzētas spēles 2. un 3. jūlijā, kā arī iespējama dalība pusfinālā un finālā 6. un 7. jūlijā. Visas spēles sāksies plkst. 19.00. Esplanādē kopā ar citiem līdzjutējiem būs iespējams just līdzi Latvijas valstsvienības sekmēm, skatoties Latvijas Basketbola savienības organizētās spēļu tiešraides uz lielajiem ekrāniem. Tāpat būs iespēja ieklausīties ekspertu viedokļos spēļu pārtraukumos, baudīt muzikālos priekšnesumus, kā arī pēc katras Latvijas valstsvienības spēles sagaidīt treneri Luku Banki un konkrētās spēles vērtīgāko spēlētāju. Piedaloties aktivitātēs laika posmā no 15:00 līdz 18:00 būs iespēja 5 cilvēkiem tikt uz Arēnu Rīga tajā pašā dienā!

“Līdzjutēju klātbūtne basketbola spēlēs ir nenovērtējama – viņu enerģija un atbalsts iedvesmo spēlētājus atdot no sevis visu. Turnīros, kuros spēļu grafiks ir ļoti ciešs un laiks atpūtai un spēku atjaunošanai ir ierobežots, līdzjutēju bļāvieni gan arēnā, gan ārpus tās dod spēlētājiem jaunus spēkus,” saka Latvijas Basketbola savienības ģenerālsekretārs Kaspars Cipruss.

“Līdzjutēji – tas ir liels spēks, un bez līdzjutējiem sportā nekas nenotiek. Tas dod komandai unikālas spējas pārspēt pašiem sevi. Mēs visi lieliski atceramies Covid-19 mājsēdes laiku – cik klusas šķita sporta sacensības, un zinām, kāda enerģija valda līdzjutēju pilnā arēnā. Sportisti ir tie paši, bet spēles jauda ar līdzjutējiem – pavisam cita,” aicina Sandis Miltovičs, pasākumu vadītājs, producents, EuroBasket 2015 Latvijas grupas izpilddirektors un viens no “sestā spēlētāja” – līdzjutēju – kūrētājiem.

FIBA olimpiskās kvalifikācijas turnīrs Arēnā Rīga notiks no 2. līdz 7. jūlijam. Ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm iegūs vienīgi turnīra uzvarētāji. Latvijas izlases spēles paredzētas:

· 2. jūlijā plkst. 19.00 pret Gruziju;

· 3. jūlijā plkst. 19.00 pret Filipīnām;

· 6. jūlijā plkst. 19.00 pusfināls (iespējama Latvijas līdzdalība);

· 7. jūlijā plkst. 19.00 fināls (iespējama Latvijas līdzdalība).

6. spēlētāja fanu zonas darba laiks:

· 15.00 – 18.30: Aktivitātes, kurās ir iespēja laimēt biļetes uz Latvijas valstsvienības spēlēm Arēnā Rīga;

· 18.30 – 21.00: Spēles kopīga skatīšanās;

· 21.00 – 22.00: Lielais pārsteiguma koncerts uz Olybet Sports bar skatuves;

· 23.00 – Noslēgums.

Šis turnīrs organizatoriem un atbalstītājiem ir kā ģenerālmēģinājums pirms 2025. gada septembrī gaidāmā Eiropas čempionāta basketbolā, kurā Latvijas izlase arī spēlēs Rīgā. Turēt īkšķus par basketbolistiem ir aicināts ikviens sporta entuziasts.

Kontaktinformācija:

Sandis Miltovičs

+371 26116656

[email protected]