Visi jaunumi

Elektrum atbalstīs vīriešu basketbola valstsvienību ceļā uz olimpisko kvalifikāciju un EuroBasket2025

22.02.2024

Dalīties:

Latvijas Basketbola savienība ir noslēgusi sadarbības līgumu, kas paredz, ka AS “Latvenergo” tirdzniecības zīmols Elektrum ir kļuvis par Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības atbalstītāju 2024. gada sezonā, kad komanda olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā Rīgā cīnīsies par tiesībām piedalīties Parīzes olimpiskajās spēlēs, kā arī piedalīsies Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēs

Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis:

“Latvijas valstsvienībai pēc veiksmīgā starta 2023. gada Pasaules kausa izcīņā priekšā nākamie izaicinājumi, kuros jāapstiprina piederība pasaules elitei. Lai pēc iespējas sagatavotos cīņām par olimpisko ceļazīmi un augstām vietām Eiropas čempionātā, tiek ieguldīts liels darbs un līdzekļi, nodrošinot komandai kvalitatīvus darba apstākļus. Esam pateicīgi Elektrum, kas novērtē Latvijas valstsvienības sasniegumus un popularitāti sabiedrībā, kā arī sportisko potenciālu un palīdzēs sasniegt nākamos augstos mērķus.”

Mārtiņš  Čakste, AS “Latvenergo” valdes priekšsēdētājs:

“Divu brāļu tautu – latviešu un lietuviešu atrašanās pasaules basketbola elitē, milzīgā konkurencē izcīnot neaizmirstamus panākumus, ir kas unikāls. Pagājušajā gadā Elektrum Lietuva kļuva par Lietuvas basketbola valstsvienības galveno partneri, tagad ar prieku paziņojam, ka esam kļuvuši par kvēlu atbalstītāju mūsu Latvijas valstsvienībai. Elektrum 2023. ir bijis panākumiem bagāts gads un tas apliecina, ka esam nopietns Baltijas zīmols ar plašām eksporta ambīcijām.  Novēlam Latvijas basketbola valstsvienībai panākumiem pilnu gadu gan Eiropas, gan Olimpiskajā atlases spēļu ciklā! Mūsu zeme – Latvija!”

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība 2024. gadā pirmās spēles aizvadīs 22. februārī izbraukumā Saragosā ar Spānijas izlasi un 25. februārī Rīgā ar Slovākijas komandu. No 2. līdz 7. jūlijam Rīgā notiks olimpiskais kvalifikācijas turnīrs, kurā Latvijas valstsvienība ar Gruzijas, Filipīnu, Brazīlijas, Melnkalnes un Kamerūnas vienībām cīnīsies par vienīgo ceļazīmi uz Parīzes olimpiskajām spēlēm (27. jūlijs – 10. augusts). 2024. gada novembrī Latvijas komanda aizvadīs divas Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles ar Beļģijas izlasi.