Visi jaunumi

Biļetes uz olimpiskā kvalifikācijas turnīra spēlēm varēs iegādāties no 6. marta

06.12.2023

Dalīties:

No 2. līdz 7. jūlijam sešas vīriešu valstsvienības – Latvija, Brazīlija, Melnkalne, Gruzija, Filipīnas un Kamerūna – cīnīsies par vienu ceļazīmi uz Parīzes olimpisko spēļu turnīru. Biļetes uz spēlēm varēs iegādāties no 6. marta.

Pirmajā posmā komandas sadalītas divās apakšgrupās. Latvijas valstsvienības pretinieki A apakšgrupas turnīrā Gruzijas un Filipīnas izlases. Divas labākās komandas iekļūs pusfinālā, kur 6. jūlijā sacentīsies ar labākajām komandām no otrā trijnieka – Brazīlija, Melnkalne, Kamerūna (A1-B2, B1-A2).

Pusfināla spēļu uzvarētāji 7. jūlijā finālspēlē cīnīsies par ceļazīmi uz olimpisko turnīru

Rīgas grupas spēļu grafiks

2. jūlijā: Latvija – Gruzija, Brazīlija – Melnkalne

3. jūlijā: Latvija – Filipīnas, Melnkalne – Kamerūna

4. jūlija: Filipīnas – Gruzija, Kamerūna – Brazīlija

6. jūlijā: A1-B2, B1-A2

7. jūlijā: finālspēle

Vēl trīs turnīri notiks Grieķijā (Pirejā), Puertoriko (Sanhuanā) un Spānijā (Valensijā). Visu turnīru uzvarētāji saņems pēdējās četras ceļazīmes uz Parīzes olimpiskajām spēlēm.

Tiesības spēlēt olimpiskajā turnīrā jau ir rīkotājvalsts Francijas komandai, kā arī septiņām komandām, kuras ceļazīmes ieguva Pasaules kausa izcīņā: Vācijai, Serbijai (abas – Eiropas kvota), Kanādai, ASV (abas – Amerikas kvota), Austrālijai (Okeānija), Japānai (Āzija) un Dienvidsudānai (Āfrika). Olimpiskais turnīrs Parīzē notiks no 27. jūlija līdz 10. augustam.